Kendi Kendine Sponsor Olan Doktorlar: Yabancı Tıp Mezunları, J Vize Feragatnameleri, Ulusal Çıkar Feragatnameleri

Yabancı Tıp Mezunları Vize ve Yeşil Kart Süreçlerine Sponsor Olabilir mi?

Yabancı Tıp Mezunları ("IMG") veya Uluslararası Tıp Mezunu doktorlar, kendi kendine sponsorluk göçmenlik seçenekleri aracılığıyla J-1 vizesi iki yıllık yabancı ikamet şartından başarıyla feragat edebilirler. Bunlar, yeni bir tıbbi uygulamanın kurulması veya mevcut bir tıbbi uygulamanın satın alınması yoluyla gerçekleştirilen yeni yasal yaklaşımlardır. Yabancı tıp mezunu, ilgilendiği bir tıbbi uygulama tarafından H-1B vize dilekçesinin lehtarı olabilir; Ancak, bu tür sponsorluklar iyi belgelenmelidir. Yeşil kart kendi kendine sponsorluğu, bu tür tıp mezunları için ulusal çıkar feragatnamesi, ikinci tercih istihdama dayalı göçmen vizesi seçeneği ile mümkündür. Yabancı bir tıp mezununun, J-1 vize muafiyet koşullarının şartlarını, mülkiyet hakkına sahip olduğu bir muayenehanenin sponsorluğu yoluyla yerine getirebileceğini bilmelisiniz.

 

Yabancı tıp mezununun mülkiyet hakkına sahip olduğu bir muayenehanenin satın alınması, sürecin başlarında dikkatlice incelenmesi gereken ve Shihab & Associates Hukuk Bürosu'ndaki avukatlar gibi deneyimli bir göçmenlik avukatı tarafından incelenmesi gereken bir göçmenlik stratejisini gerçekleştirecektir. Uygulamanın finansal uygulanabilirliği ve yaratılması veya birleşmesi gibi sorular, değerlendirme ve strateji formülasyonunda önemli konulardır. Yabancı bir tıp mezunuysanız ve göçmenlik konularınız için çözümlere ihtiyacınız varsa, durumunuzun eksiksiz ve kapsamlı bir değerlendirmesi için bizimle iletişime geçin.

 

Yeni Kurulan Bir Tıbbi Uygulama Yoluyla Kendi Kendine Sponsorluk

J-1 vize muafiyetlerine kendi kendilerine sponsor olmak veya yeni bir tıbbi uygulama kurarak ulusal çıkar muafiyeti yoluyla daimi ikamet başvurusunda bulunmak isteyen yabancı tıp mezunları, göçmenlik stratejileri üzerinde etkisi olabilecek çeşitli yasal ve olgusal konulara dikkat etmelidir. Örneğin, muayenehanelerinin yeri, ister onaylanmış bir Sağlık Profesyoneli Kıtlığı Alanında ister Tıbbi Olarak Yetersiz Hizmet Alan veya Nüfusta olsun, daha değişken yükümlülüklerini yerine getirmek için birincil husustur. Buna ek olarak, yeni uygulamanın mali kapasitesi, yeni uygulamanın yabancı tıp mezununun ücretlerini ödemeye uygunluğuna ilişkin düzenleyici hükümleri karşılayıp karşılamadığının belirlenmesinde kritik öneme sahiptir

 

Diğer konular arasında, yeni uygulamanın iyi niyetle kurulmuş bir işletme olup olmadığı ve yalnızca yabancı tıp mezunu için bir göçmenlik çözümü sağlamak amacıyla kurulup kurulmadığı; J-1 vize muafiyet koşullarının hükümlerini yerine getirmek için kritik olabilecek hasta türleri. Düzgün bir şekilde yürütülen bir göçmenlik stratejisinin, istenen vize başvurusunun veya göçmen dilekçesinin sonucunu etkileyen tüm ilgili yasal ve olgusal konuların erken ve dikkatli bir şekilde değerlendirilmesinden sonra formüle edilen bir strateji olduğunu söylemek yeterlidir. Yeni kurulan bir tıbbi uygulama tarafından kendi kendine sponsor olma planlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin. Nitelikli göçmenlik avukatının, devlet kurumlarında endişelere neden olabilecek sorunları önceden tahmin edebilen ve çözümleri önceden gerçekleştirebilen biri olduğuna inanıyoruz. Shihab & Associates Hukuk Bürosu'ndaki avukatlar, sağlık profesyonellerinin göçmenlik konularında oldukça niteliklidir.

 

Yerleşik Bir Tıbbi Uygulamaya İlgi Duyarak Kendi Kendine Sponsorluk

Mevcut bir sağlık kuruluşunda veya tıbbi bir muayenehanede bir menfaat satın alan veya başka bir şekilde hissedar veya ortak olabilen yabancı bir tıp mezunu, göçmenlik süreçlerine kendi kendine sponsorluk yapma konusunda genellikle daha az sorunla karşılaşır. Örneğin, hasta popülasyonunun bileşimi, tıbbi muayenehanenin yeri, mali durumu ve kurumsal yapısı, yetkili göçmenlik pratisyeninin yasal stratejinin uygulanabilirliğini değerlendirmesine yardımcı olacak bilinen gerçeklerdir. Buna ek olarak, yabancı tıp mezununun H-1B vizesi için sponsor olma yeteneği, yabancı tıp mezunu mevcut tıbbi uygulamanın birkaç sahibinden biri olduğunda artar.

Bunlar, yalnızca deneyimli göçmenlik avukatları tarafından bertaraf edilebilecek karmaşık yasal konulardır. Shihab & Associates Hukuk Bürosu'ndaki avukatlar, göçmenlik hukukunda onlarca yıllık deneyime sahiptir.

 

Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Kendi sponsorluğundaki bir doktor için göçmenlik vizesi veya yeşil kart meselesi hakkında sorularınız varsa ve/veya göçmenlik sürecinde yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen göçmenlik avukatlarımızla iletişime geçin veya bir avukata danışmak için size en yakın ofiste bulunan Shihab & Associates Co., LPA Hukuk Bürosu'nu arayın. Hukuk büromuz, Yeşil Kartlar ve Daimi İkametgah, aile göçmenliği, göçmen vizeleri, göçmen olmayan vizeler, çalışma vizeleri ve H1B vizeleri, Yatırımcı Vizeleri, PERM başvuruları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konuları ele almaktadır. Lütfen bizimle iletişime geçin ve hukuk büromuzun göçmenlik konularında size nasıl yardımcı olabileceğini deneyimleyin. İster işveren, ister çalışan, ister aile üyesi olun, Shihab & Associates Hukuk Bürosu, göçmenlik deneyiminizi keyifli ve sorunsuz hale getirebilecek yetkin, duyarlı ve yenilikçi avukatlara sahiptir.

Why Choose Shihab & Associates?

Retaining an Immigration Attorney is an Important Decision
 • Personal and Exceptional Approach to Processing Visas and Working With Our International Clients
 • US Immigration Services Offered in Columbus, Cleveland, Southfield, & Washington DC
 • Technologically Savvy Law Firm with Implementation of Numerous Tools to Deliver Case Progress

Secure an Immigration Attorney Today

Our lawyers will individually and clearly explain the visa or green card process and will simplify the complex procedure in small, easy to understand steps.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.
 • By submitting, you agree to be contacted about your request & other information using automated technology. Message frequency varies. Msg & data rates may apply. Text STOP to cancel. Acceptable Use Policy