Battaniye Dilekçeleri

Columbus Ohio, Cleveland Ohio, Southfield, Michigan ve Washington, D.C.'deki L-1 Vize Avukatları

L-1 battaniye dilekçesi, Amerika Birleşik Devletleri'nde çalışacak şirketlerarası transferler için birkaç L-1 dilekçesi doldurmayı öngören çok uluslu ofisleri olan büyük şirketler içindir. Her L-1 çalışanı için yeni bir dilekçe vermek yerine, bir battaniye vize dilekçesi şirketin tüm L-1 çalışanlarını kapsayabilir. L-1 battaniye vize dilekçesi hakkında sorularınız varsa ve bir avukata danışmak istiyorsanız, Shihab &; Associates Hukuk Bürosu ile iletişime geçin. Çok çeşitli karmaşık ve göçmenlik hukuku konularında 50 yılı aşkın birleşik yasal deneyime sahibiz.

 

Neden battaniye dilekçesini kullanmalısınız?

Her yeni L-1 vize dilekçesi, şirketin uygunluk sağlamak için gerekli kriterleri karşıladığını kanıtlamasını gerektirir. Her dilekçe, şirketin yasalarca tanımlandığı gibi "nitelikli bir kuruluş" olduğunu kanıtlamalı ve yabancı şirket ile ABD şirketi arasında mülkiyet ve kontrol konusunda yeterli kanıt sağlamalıdır. Bununla birlikte, bir şirket yalnızca bir battaniye dilekçesi doldurarak ve hepsini kapsayacak şekilde bu battaniye onay bildirimini kullanarak tüm L-1 çalışanları için vize alabilir. Bu sadece süreci kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda işlem süresini de hızlandırır. Battaniye dilekçesi, şirketin kendisini ve tüm ana şirketlerini, şubelerini, yan kuruluşlarını ve bağlı kuruluşlarını kapsayacaktır.

 

İlk Geçerlilik Süresi ve Uzatmalar

Onaylanan L-1 battaniye dilekçesi başlangıçta üç yıl geçerlidir. Şirket, süresiz sayıda uzatma için başvurabilir. Mevcut battaniye dilekçesinin süresi dolmadan uzatma başvurusunda bulunmak önemlidir, çünkü bu son tarihe uyulmaması reddedilmeye neden olacaktır. Bir battaniye dilekçesi reddedildiğinde, şirket başka bir battaniye dilekçesi verilmeden önce üç yıl daha beklemelidir.

L-1 yararlanıcısı işçi, yalnızca battaniye dilekçesinin geçerli olduğu süre boyunca ABD'ye kabul veya vize statüsünün değiştirilmesi için başvurabilir. Ancak yararlanıcının kabul süresi, battaniye dilekçesinin geçerlilik tarihinden sonra da sürebilir.

 

Battaniye dilekçesi için kriterler nelerdir?

Bir işçinin battaniye dilekçesinin yararlanıcısı olarak nitelendirilmesi için, işçinin bir yönetici, yönetici veya uzmanlaşmış bilgi uzmanı olması gerekir. Aynı zamanda profesyonel olmayan uzmanlık bilgisine sahip bir kişinin kalifiye olmadığını unutmayın. "Profesyonel", pozisyonun H-1B kurallarına göre "uzmanlık mesleği" olarak kabul edildiği anlamına gelir.

Bir şirket, aşağıdaki kriterlerin tümünü karşıladığında uygundur:

 1. Dilekçe dilekçesinde yer alan dilekçe veren şirketin tüm kuruluşları ticari ticaret veya hizmetlerle uğraşıyor olmalıdır;
 2. Dilekçe veren şirketin ABD'de bir yıl veya daha uzun süredir iş yapan bir ofisi olması;
 3. Dilekçe veren şirketin yurt içi ve yurt dışı şubeleri, iştirakleri veya iştirakleri olmak üzere üç veya daha fazla kuruluşu olması;
 4. Dilekçe veren şirket aşağıdaki üç kriterden birini karşılamaktadır:

 

 1. Son 12 ay içinde on L-1 yöneticisini, yöneticisini veya uzman bilgi uzmanını ABD'ye transfer ettiyse;
 2. Yıllık satışları en az 25 milyon ABD doları olan bağlı ortaklıkları ve iştirakleri vardır; veya
 3. En az 1.000 çalışandan oluşan bir ABD işgücüne sahip olmak.

L-1 vizesi veya başka bir göçmenlik meselesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen yakınınızdaki bir ofiste bir avukatla görüşme planlamak için Shihab &; Associates Hukuk Bürosu'ndaki göçmenlik avukatlarımızla iletişime geçin.

Why Choose Shihab & Associates?

Retaining an Immigration Attorney is an Important Decision
 • Personal and Exceptional Approach to Processing Visas and Working With Our International Clients
 • US Immigration Services Offered in Columbus, Cleveland, Southfield, & Washington DC
 • Technologically Savvy Law Firm with Implementation of Numerous Tools to Deliver Case Progress

Secure an Immigration Attorney Today

Our lawyers will individually and clearly explain the visa or green card process and will simplify the complex procedure in small, easy to understand steps.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.
 • By submitting, you agree to be contacted about your request & other information using automated technology. Message frequency varies. Msg & data rates may apply. Text STOP to cancel. Acceptable Use Policy