Bir İşverenin "Menfaat Halefi" Olduğunu Kanıtlamak

Columbus Ohio, Cleveland Ohio, Southfield Michigan ve Washington, D.C.'deki ofisler

Bir işletme satın alımı gerçekleştiğinde, bu, I-140 dilekçesi veren herhangi bir yabancı çalışan için işleri hızla karmaşıklaştırabilir. İstihdama dayalı vizeniz hala beklemedeyse ve işvereniniz başka bir şirket tarafından satın alındıysa, bunun başvurunuzu nasıl etkileyeceğini ve dilekçenizi korumak için neler yapabileceğinizi merak edebilirsiniz. İşvereninizin, aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanacak olan bir "Menfaat Halefi" olduğunun kanıtlanması gerekecektir.

 

Her vaka farklıdır ve benzersiz durumunuzun doğru bir analizi, deneyim ve mevzuat, kurallar, prosedürler ve emsaller hakkında tam bir anlayış gerektirecektir. 50 yılı aşkın birleşik yasal deneyime sahip Columbus göçmenlik avukatlarımız, hangi eylem planlarının uygun olduğunu ve göçmenlik hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olacaklarını etkili bir şekilde belirleyebilir.

 

İlgililikte Bir Halef Oluşturmak İçin Gerekli Kriterler

Yeni işvereninizin aslında menfaat açısından bir halef olduğunu kanıtlamak için aşağıdaki üç kriter gereklidir:

1. Halef tarafından sunulan iş fırsatınız, tanımı, gereksinimleri ve ücreti dahil olmak üzere önceki fırsatınızla hemen hemen aynı olmalıdır. Ödeme, önceki teklifle aynı veya daha yüksek olabilir.

2. Mülkiyetin devri ve üstlenilmesi tam olarak belgelenmeli ve açıklanmalıdır. Halef, selefi ile aynı şekilde iş yapmak için gerekli varlıkları, hakları ve yükümlülükleri satın almış olmalıdır.

3. Halef, selefinin mülkiyet devri tarihine kadar teklif edilen ücretleri ödeme gücüne sahip olduğunu ve halefin artık bu ücretleri ödeme gücüne sahip olduğunu kanıtlamalı ve uygunluğu kanıtlamalıdır.

 

Bu üç kriteri kanıtlamak zor olabilir ve tek bir hata veya yanlış adım, istihdama dayalı vizenizi tehlikeye atabilir. Hiçbir şeyi şansa bırakmayın - hızlı ve olumlu bir sonuç için özenle çalışırken ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koyacak deneyimli göçmenlik avukatlarından oluşan bir ekiple çalışın.

Why Choose Shihab & Associates?

Retaining an Immigration Attorney is an Important Decision
 • Personal and Exceptional Approach to Processing Visas and Working With Our International Clients
 • US Immigration Services Offered in Columbus, Cleveland, Southfield, & Washington DC
 • Technologically Savvy Law Firm with Implementation of Numerous Tools to Deliver Case Progress

Secure an Immigration Attorney Today

Our lawyers will individually and clearly explain the visa or green card process and will simplify the complex procedure in small, easy to understand steps.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.
 • By submitting, you agree to be contacted about your request & other information using automated technology. Message frequency varies. Msg & data rates may apply. Text STOP to cancel. Acceptable Use Policy