EB-5 Göçmen Yatırımcılar: "Kiracı Doluluğu" Gayrimenkul Yatırımcıları

Columbus Ohio, Cleveland Ohio, Southfield Michigan ve Washington, D.C.'de Ofisleri Bulunan Columbus Göçmenlik Avukatları

Kiracı doluluk metodolojisi, kiracı çalışanlara yer sağlamak için kullanılan gayrimenkul mülküne sermaye yatırımı içeren EB-5 göçmen yatırımcı vizesi davaları için kullanılır ve bu çalışanlar yatırımın yarattığı işler olarak kabul edilir. Bu vakalar karmaşıktır ve farklı şekilde tedavi edilir. EB-5 göçmen vizesi hakkında sorularınız varsa ve bir avukata danışmak istiyorsanız, Shihab &; Associates Hukuk Bürosu ile iletişime geçin. Çok çeşitli karmaşık ve göçmenlik hukuku konularında 50 yılı aşkın birleşik yasal deneyime sahibiz.

USCIS'in kiracı doluluk davalarına ilişkin rehberliği açık olmaktan uzaktır ve bazı alanlarda çelişkilidir. Bu nedenle, konuyla ilgili daha önce yayınlanan USCIS muhtıralarının dikkatli bir şekilde analiz edilmesi ve anlaşılması zorunludur.

Sermaye yatırımı ile yaratılan işler arasındaki bağlantının kurulması

Kiracı çalışanlarının gayrimenkule yaptığınız sermaye yatırımı ile yeni oluşturulan işler olarak sayılmasını sağlayan iki yöntem vardır. Bunlar (1) finansal ve (2) kolaylaştırmaya dayalıdır. Finansal yöntemde, bu bağlantı kolayca kurulur çünkü sermaye yatırımınız doğrudan kiracılara geçer, bu nedenle bu yöntem hakkında fazla bir şey söylenmesine gerek yoktur. Kolaylaştırmaya dayalı yöntemde, bağlantının kurulması daha zordur, çünkü yeni işler dolaylı olarak sermaye yatırımınız tarafından yaratılacaktır. Karışıklığın çoğu bu yöntemi içerir.

Kolaylaştırmaya Dayalı Yöntem

20 Aralık 2012'de yayınlanan USCIS kılavuz notuna göre, yatırım ve kiracı işleri arasında bir bağlantı olduğuna dair kanıt olduğunda işler kiracılar tarafından oluşturulmuş olarak sayılabilir. İşlerin sadece bir yerden diğerine aktarılan işler değil, yeni yaratıldığı tespit edilmelidir.

USCIS, bir işletmenin dolaylı olarak kiracı işlerinin yaratılmasına neden olduğuna dair yeterli kanıt olup olmadığına karar verdiğinde, tespitinin duruma göre yapıldığını ve genellikle sunulan metodolojinin genel makullüğünde sağlanan doğrulanabilir ayrıntıların değerlendirilmesini gerektireceğini söyledi. Bununla birlikte, hala planlama aşamasında olan bir projede gelecekteki kiracılar tarafından oluşturulacak yeni işler hakkında "doğrulanabilir ayrıntı" sağlama konusunda hiçbir rehberlik verilmemektedir. USCIS kılavuzu, kolaylaştırma tabanlı kiracı işi yaratmanın, belirli bir alan projesinin önemli bir pazar tabanlı kısıtlamayı ortadan kaldıracağını göstererek kurulabileceğini söylüyor. Bunun tam olarak nasıl kanıtlanması gerektiği konusunda hiçbir rehberlik yapılmadı.

Ne yazık ki, davalar vaka bazında belirleneceğinden, yatırımcılar olumlu sonuçlanan davalarda daha önce kabul edilmiş iş modellerine gerçekten güvenemezler. Bu büyük bir belirsizlik bırakıyor. Bununla birlikte, bilgili ve deneyimli bir avukat, belirli bir davanın belirli gerçeklerini analiz edebilmeli ve mevcut rehberliği kullanarak uygun bir strateji geliştirebilmelidir.

Why Choose Shihab & Associates?

Retaining an Immigration Attorney is an Important Decision
 • Personal and Exceptional Approach to Processing Visas and Working With Our International Clients
 • US Immigration Services Offered in Columbus, Cleveland, Southfield, & Washington DC
 • Technologically Savvy Law Firm with Implementation of Numerous Tools to Deliver Case Progress

Secure an Immigration Attorney Today

Our lawyers will individually and clearly explain the visa or green card process and will simplify the complex procedure in small, easy to understand steps.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.
 • By submitting, you agree to be contacted about your request & other information using automated technology. Message frequency varies. Msg & data rates may apply. Text STOP to cancel. Acceptable Use Policy