Kolej ve Üniversite Göçmenlik Avukatları                                   

Virginia, Ohio, Michigan ve Washington, D.C.'deki üniversiteleri temsil etmek 

Bugünün kolejlerinin ve üniversitelerinin karşılaştığı personel zorlukları, Amerikan tarihinin herhangi bir zamanından daha büyük ve daha çeşitlidir. Shihab &; Associates Hukuk Bürosu, Amerikan üniversitelerinin personel ihtiyaçlarının diğer ticari kuruluşların ve kuruluşların ihtiyaçlarından önemli ölçüde farklı olduğunu anlamaktadır. Basitçe söylemek gerekirse, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kolejler ve üniversiteler dünyanın en iyi yeteneklerini çekmelidir. Columbus göçmenlik avukatlarımız, H-1B, yeşil kart, Ulusal Çıkar Feragatnameleri, özel işleme ve diğer göçmenlik konularında birinci sınıf fakülte ve personeli çekmek ve elde tutmak için kolejleri ve üniversiteleri temsil eden yılların deneyimine sahiptir.                              

EB-1(1) Olağanüstü Yetenekli Kişiler için

Bu tercih kategorisi, bilim, sanat, eğitim, işletme veya atletizm alanlarında olağanüstü yeteneklere sahip yabancı üniversite çalışanlarının derhal yeşil kart başvurusunda bulunmalarına olanak tanır. Bu dilekçe, adayın dilekçe veren bir işveren olmadan bile yeşil kart başvurusunda bulunmasına izin verir. Alanınızın en tepesine yükseldiyseniz ve uluslararası beğeni topladıysanız, avukatlarımız hemen mevcut yeşil kartınızı doldurmanıza yardımcı olabilir.

Seçkin Profesörler veya Araştırmacılar için EB-1(2)

Seçkin profesörler veya araştırmacılar, kolej veya üniversite işverenleri tarafından desteklenebilir veya EB-1 (2) tercih kategorisi altında derhal mevcut bir göçmen vizesi için kendi kendilerine dilekçe verebilirler. Belirli bir akademik alanda uluslararası alanda seçkin olarak tanınan adaylar hak kazanabilir. Bu göçmen vizesi, görevli profesörler, görev süresi takip profesörleri veya sınırlı bir süreye sahip olmayan bir pozisyonda araştırma yapmak için girenler tarafından kullanılabilir.

EB-2

İleri derecelere veya eşdeğerlerine sahip olan kolej ve üniversite çalışanları veya bilim, sanat veya iş dünyasında istisnai yeteneğe sahip olanlar ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ulusal ekonomisine, kültürüne, eğitimine veya refahına önemli ölçüde fayda sağlayacak olanlar, bu kategori altında Yeşil Kart için başvurabilirler. Bu kategori, normalde PERM sürecini takiben edinilen bir işgücü sertifikası gerektirir, ancak ulusal çıkarlar veya profesyonel tıp mezunları için özel feragatler mevcut olabilir.

EB-3

Bu göçmen vizesi kategorisi, lisans derecesine (veya eşdeğeri) sahip profesyonellere, vasıflı işçilere veya diğer işçilere açıktır. Bu kategoriyi kullanmak isteyen tüm göçmenler PERM sürecinden geçmelidir. Bu kategori, personel ve fakülte için popüler bir göçmenlik seçeneğidir.

Özel Taşıma

Federal hükümet, Amerika'nın kolejlerinin ve üniversitelerinin, fakülte pozisyonlarında personel sağlamak için dünyanın en iyi yeteneklerine ihtiyaç duyduğunu kabul etti. Buna göre, kolejlerin ve üniversitelerin nitelikli öğretim pozisyonlarını işe alırken PERM işe alım sürecinin birçok yönünü atlamalarına izin verilir. Bu değiştirilmiş işe alım sürecine özel işlem denir. PERM sürecine alternatif bir işe alım sürecidir. PERM sürecinin birçok yönüyle ilişkili maliyetleri azaltarak, özel kullanım kolejler ve üniversiteler için mükemmel bir işe alım aracı sağlayabilir.

Göçmen Olmayan Personel Çözümleri

Birçok kolej ve üniversite, yabancı uyrukluları geçici olarak çekmek için H-1B programını kullanmayı tercih etmektedir. Bu program, personelin yanı sıra fakülteyi korumak için harika bir çözümdür.

Why Choose Shihab & Associates?

Retaining an Immigration Attorney is an Important Decision
 • Personal and Exceptional Approach to Processing Visas and Working With Our International Clients
 • US Immigration Services Offered in Columbus, Cleveland, Southfield, & Washington DC
 • Technologically Savvy Law Firm with Implementation of Numerous Tools to Deliver Case Progress

Secure an Immigration Attorney Today

Our lawyers will individually and clearly explain the visa or green card process and will simplify the complex procedure in small, easy to understand steps.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.
 • By submitting, you agree to be contacted about your request & other information using automated technology. Message frequency varies. Msg & data rates may apply. Text STOP to cancel. Acceptable Use Policy